Jdi na obsah Jdi na menu
 

Pouliční průvod (5. 6. 2013)

Ve středu 5. června 2013 v 16 hodin se v centru Brna sešla cca stovka studentů, ve snaze vyjádřit nesouhlas se záměrem děkana Nečase neprodloužit smlouvu oblíbenému učiteli doc. Pavlatovi. Částečně maskovaný průvod prošel centrem města až k areálu VFU Brno. Kůň Ardo byl obložen transparenty z průvodu, do druhého dne byl tento svobodný projev zahlazen.

Ohlasy v médiích

Fotografie

 

POZVÁNKA

 

 

Vyhlašujeme

BOJ ZA ZÁCHRANU OHROŽENÉHO DRUHU

DOC. LEOŠE PAVLATY !!!

Milí spolužáci.

Jistě s námi budete souhlasit, že si nelze nevšimnout, že naše škola se podobá hře Trosečník či možná více hře Nejslabší, máte padáka!, než běžné akademické půdě. Také už vás tyto hry nebaví? Rádi byste vyjádřili svůj názor a bojíte se? Máme pro vás řešení. Petice na obdobná témata už tu byly.. a k čemu byly..? Netutlejme aféry naší školy v rámci oploceného areálu VFU, ale pojďme s tím do ulic, ať také široká veřejnost ví, že i studenti malé univerzity umí vyjádřit svůj názor, když jde o kvalitu jejich výuky. A třeba konečně.. buďme optimisté.. třeba KONEČNĚ někoho toto dění začne zajímat a nebudeme dál jen ovce, které jdou tam, kam se zrovna vydá jejich „vedení“.

KDY: 5. 6. 2013 16:00

KDE: Hlavní vlakové nádraží Brno, PŘED BUDOVOU POŠTY

CO S SEBOU:

·         MASKU!! – v rámci zachování anonymity všech zúčastněných – sežeňte si masky, které vám zakryjí obličej nebo celou hlavu, ať nikdo nemá pocit, že by mohl být za svůj vyjádřený názor „stíhán“ (koupíte ve větších supermarketech typu Tesco nebo lepších papírnictvích, eventuálně přes internet, eventuálně vyrobte – čtvrtku, nůžky a provázek snad seženete každý ;-))

·         Transparenty – vyjádřete svůj názor. Velikosti, barevnosti a originálnosti se meze nekladou (např. „nechceme dále studovat ve strachu na VFU“, „chceme kvalitní pedagogy na škole“, „zachraňte Pavlatu“, „vzpomínáme – Jan, Bernardy, Kohout“, atd.)

 

UPOZORNĚNÍ: VŠICHNI SE V 16:10 ROZEJDEME PŘES PŘECHODY U ZASTÁVEK MHD SMĚREM NA NÁMĚSTÍ SVOBODY, DÁLE BUDEME POKRAČOVAT PŘES SVOBOĎÁK A RAŠÍNOVU NA MORAVSKÉ NÁMĚSTÍ A PAK PŘÍMO ZA NOSEM PO PALACKÉHO TŘÍDĚ SMĚREM KE ŠKOLE, KDE PRŮVOD KONČÍ.

Předpokládaný konec 17:00, tak hoďku si snad mezi učením najdete každý...

 

Doufáme v hojnou účast, nešpitejte si mezi s sebou – POJĎTE DO ULIC!!!!!